Recenze: Asijské Teppanyaki

Jméno: Teppanyaki JIU ZHOU

Kde: ul. Otakarova 1/6, Praha 4 – Nusle
Tramvajová zastávka Otakarova

Cena: 300 – 400 / na osobu. 

Vyplatí se si místa zarezervovat a hlavně zmínit, že jdete na All you can eat!

Nabíráte si z bufetového stolu všechny druhy masa a mořské plody – chlazené krevety, škeble a další plody moře, zeleninu a různé druhy hub a hlavně omáčku a počkáte, až to kuchař před Vámi připraví, nebo si můžete jít sednout a počkat, až Vám to donesou, nebo vybírat další chod! 🙂

Myslím, že mají asi 15 druhů omáček – velice dobrá je kombinace slávek a kokosové omáčky! 🙂

V nabídce jak už jsem řekla najdete syrové ingredience, sushi, nebo již upravená jídla – jako tempurovanou zeleninu, krevety atd..

 

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Masážemi, workshopy a kurzy ZTV s prvky jógy a automasáží a přednáškami o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese se zaměřuje se na prevenci a regeneraci negativní stresové zátěže a bolestí zad. Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář