Recenze: Asijské Teppanyaki

Jméno: Teppanyaki JIU ZHOU

Kde: ul. Otakarova 1/6, Praha 4 – Nusle
Tramvajová zastávka Otakarova

Cena: 300 – 400 / na osobu. 

Vyplatí se si místa zarezervovat a hlavně zmínit, že jdete na All you can eat!

Nabíráte si z bufetového stolu všechny druhy masa a mořské plody – chlazené krevety, škeble a další plody moře, zeleninu a různé druhy hub a hlavně omáčku a počkáte, až to kuchař před Vámi připraví, nebo si můžete jít sednout a počkat, až Vám to donesou, nebo vybírat další chod! 🙂

Myslím, že mají asi 15 druhů omáček – velice dobrá je kombinace slávek a kokosové omáčky! 🙂

V nabídce jak už jsem řekla najdete syrové ingredience, sushi, nebo již upravená jídla – jako tempurovanou zeleninu, krevety atd..

 

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář