Recenze: Ambiente Brasileiro

Kde: Slovanský dům, Na Příkopě 22, P1
Hodnocení: 10/10
Cena: 1 000 kč  +
(večeře pro dva typu Churrasco = All, you can eat)

Absolutně nejlepší restaurace, fantastické jídlo, skvělý personál, ideální restaurace na oslavy nebo výročí, nebo kdyz si chcete udělat opravdu velkou radost, nebo i někomu jinému! 🙂

Skvělé maso, ryby, sushi velice zajímavé kombinace chutí na salátovém baru! 🙂

Poprvé jsem zde ochutnala ústřice (byl to už můj čtvrtý pokus a vybral mi je člověk, který dělal skvělé sushi), opravdu nechutnaly jako lok z moře – mají svojí naprosto jedinečnou jemnou chuť! 🙂 Zapomeňte na to, že je to z moře a má to chutnat jako moře, opravdu ne, platí to u každého mořského plodu, když to chutná silně jako lok z moře není to dobře připravené / uchovavane – vše má svou jedinečnou chuť! 🙂

Skvělé maso, které Vám číšník nabízí přímo z grilu, salátové bary, sushi, grilovaný ananas, mořdké plody…. Chování obsluhy.
Prostě vše! Naprosto skvělé!

Diplomovaná wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorkavíce než 200 článků. Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, psychologie zdraví, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby:
Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Vedle těchto stránek spravuje Youtube kanál Zdraví posláním, facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi) a Instagram Sylvia’s wellness.
Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář