Recenze: Ambiente Brasileiro

Kde: Slovanský dům, Na Příkopě 22, P1
Hodnocení: 10/10
Cena: 1 000 kč  +
(večeře pro dva typu Churrasco = All, you can eat)

Absolutně nejlepší restaurace, fantastické jídlo, skvělý personál, ideální restaurace na oslavy nebo výročí, nebo kdyz si chcete udělat opravdu velkou radost, nebo i někomu jinému! 🙂

Skvělé maso, ryby, sushi velice zajímavé kombinace chutí na salátovém baru! 🙂

Poprvé jsem zde ochutnala ústřice (byl to už můj čtvrtý pokus a vybral mi je člověk, který dělal skvělé sushi), opravdu nechutnaly jako lok z moře – mají svojí naprosto jedinečnou jemnou chuť! 🙂 Zapomeňte na to, že je to z moře a má to chutnat jako moře, opravdu ne, platí to u každého mořského plodu, když to chutná silně jako lok z moře není to dobře připravené / uchovavane – vše má svou jedinečnou chuť! 🙂

Skvělé maso, které Vám číšník nabízí přímo z grilu, salátové bary, sushi, grilovaný ananas, mořdké plody…. Chování obsluhy.
Prostě vše! Naprosto skvělé!

Jsem diplomovaná Wellness specialistka (DiS.) v oboru Wellness-Balneo. Zakladatelka webu Zdraví posláním a autorka více než 200 článků. Masérka mimo oblast zdravotnictví. Instruktorka ZTV – Zdravotní Tělesné Výchovy (kompenzačně-rekondičního cvičení). Ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby duševních onemocnění a vlastník CAE (Certificate of Advanced English).

Kdo jsem jako Wellness specialistka?
Studovala jsem vyšší odbornou školu. Mezi mé předměty patřily: psychologie zdraví, well-being, anatomie, fyziologie, balneologie a fyzikální terapie, interkulturní komunikace, fitness, funkční vyšetření, výživa, lékařská problematika zdravotní tělesné výchovy, gymnastika, základy veřejného zdravotnictví, specifika saunování, sportovní masáž, baňkování, lávové kameny, tvorba wellness programů, základy první pomoci a další..
Studium jsem zakončila Absolventskou prací o zvládání patologického stresu a deprese medical-wellness metodami, kterou si můžete přečíst na těchto stránkách v rubrice E-kniha. Absolutorium se skládalo z obhájení Absolventské práce a zkoušek z Wellness a Biomedicíny a Anglického jazyka.

Oblasti odborného zájmu:
Wellness, prevence, regenerace, kompenzace a rekondice, psychologie zdraví (motivace, zvládání patologického stresu, seberozvoj aj.), medical-wellness přístup při zvládání patologického stresu, deprese, BAP a bolestí zad.

Odborná publikace:
Absolventská práce s názvem Distres a možnosti zvládání se zaměřením na 13 medical-wellness strategií v rámci zvládání patologické stresové zátěže a deprese.

Služby v Praze:
Wellness masáže (masáže mimo zdravotnictví),  ZTV (s prvky metody Balantes propojující prvky fyzioterapie, pilates, balančního cvičení a aktivního středu těla s psychorelaxací a vědomým pohybem, osobně k tomu navíc přidávám prvky jógy s technikami automasáže), tvorba a inovace wellness programů pro wellness centra, konzultace a přednášky o zdravém životním stylu, wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.

Kde nyní pracuji?
Masíruji v Kings Court 5* na Nám. Republiky.

Sociální sítě:
Facebook: Zdraví posláním, Wellness jóga, Wellness masáže (pokud jste u mne byli na masáži, tak zde můžete zanechat Vaši recenzi)
Instagram: wellness_specialistka_sylvie
Youtube: Zdraví posláním

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář