Ambiente – Brasileiro!

Where: Slovanský dům, Na Příkopě 22, P1

Price: 1 000 kč  +

(I had Churrasco type of voucher = All, you can eat)

Absolutelly best restaurant, where I ever have been! Best food, best staff!

Ideal place for celebrations or anniversary or like a gift for yourself or your favourite friends or your parents!! 🙂

Fantastic meat, fish, sushi, interesting combinations of flavour at Salad bar! 😉

I had there my first delicious oyster ( my fourth try ) the guy whose made there sushi in front of your eyes choosed for me two best pieces. 🙂

My advice about this food is: first if you can smell strongly smell of sea – do not eat it, second lick the water and if it taste like a sea do not eat it  (in case you dont want to taste a sea like during a diving)  It is not suppose to taste like sea!!!!!!!!!! – it has very delicate taste. 😉

Same case with every sea food! 😉

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na webu Zdraví posláním (dříve známý jako Gastroradar). Masérka v síti Infinit Holešovice – hotel Absolutum Boutique. Instruktorka Zdravotní tělesné výchovy. Vlastník CAE (Certificate of Advanced English). Studentka VOŠ oboru wellness a balneo, kde studovala regeneraci, zdravotní tv, fitness, masáže, psychologii zdraví a další… Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění.

Oblasti zájmu: wellness, prevence, regenerace, rehabilitace, zvládání těžké stresové zátěže, deprese, BAP a bolestí zad.
Služby: Masáže,  ZTV (s prvky jógy a automasáží), přednášky o wellness-medical přístupech v rámci zvládání těžké stresové zátěže a deprese a další.
Má zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy aj.

Vedle těchto stránek Zdraví posláním spravuje Youtube kanál Zdraví posláním a facebookové stránky: Zdraví posláním, Wellness jóga a Wellness masáže.

Pokud máte zájem o spolupráci využijte kontaktní formulář nebo zdraviposlanim@seznam.cz

O autorovi Výpis článků Podpořte autora

Napsat komentář